Metropolitan Group Faculty

Computer ScienceThe invention of computers has changed the world. sophia ellen is a professional writer since 2011 and graduate of the University of North Carolina with a level in Computer Science. Her written blogs and articles have been revealed in numerous on-line publications. She is fond of writing, reading, traveling, and Web surfing.

Nieprawda. Poziom jest wyższy, zupełnie inne jest podejście do studenta. Robiłem tym kiedyś serię wpisów na mirko i odzew był pozytywny. Dużo osób miało takie identical doświadczenia jak ja. Studiowałem na dwóch zagranicznych uczelniach (Hiszpania i UK) oraz na polskiej. Nie ma porównania.

Jak na taki kurs przerabiają całkiem dużo a po pierwszym wykładzie widać, że to jest podane w przystępny i sensowny sposób. Chciałbym, żeby na moich studiach kursy były tak “wolne” a nie powierzchowne i bez pomysłu. Taki kurs daje każdemu szansę opanowania materiału w dobrym stopniu, a wybitnym szansę pokazania przy zadaniach, że umieją więcej.

2. Co za kultura wypowiedzi? To calkiem normalne ze pierwszy code assessment jest tragiczny – wchodzisz do nowej roboty – nie znasz konwencji, nie znasz projektu – na ninety% nie trafisz w gusta. Nie mniej jednak jest to ciekawe – pierwszy dzien i od razu klepiesz kod? Mysle ze w kazdej robocie w jakiej pracowalem pierwszy dzien to bylo zapoznanie, dokumentacja, ogarniecie srodowiska. Poza tym spodziewalbym sie ze daja Ci kogos w fashion onboarding buddy z kim klepiesz pierwsze kilka taskow robiac co nieco pair programming.

Czy to jest informatyka? Przeciez kazdy wie co to jest klawiatura ale nie kazdy ma czas zeby nauczyc sie 50 definicji kazdego podzespolu na pamiec. A tu na tym wykladzie po kilku minutach poznajesz podstawe informatyki ktora chyba kazdy przecietnie uzdolniony uczen zalapie po pierwszej lekcji.